В даний час твердопаливний котел є чудовою альтернативою газовому котлу, а також доступним та надійним джерелом тепла для будинків та різних приватних будівель. Встановлювати твердопаливний котел можна як основний опалювальний прилад і як допоміжний в системі приладу.
Для опалення використовують різні доступні види палива (дрова, торф, вугілля, спеціальні гранули), а від обраного виду залежать вимоги до димовідвідної системи. Димар служить не тільки для своєчасної, стабільної роботи котла, а також робить життя людини безпечним. Хороша тяга є основним показником ефективної роботи системи димовідведення. Причина виникнення тяги – це перепад температури та тиску. Якісна теплоізоляція слугує для безпечного користування конструкцією. Двомісний металевий димар з гладкою внутрішньою поверхнею-це найкращий варіант.

   Дана конструкція не вимагає додаткової теплоізоляції, тому що в ній вона вже є. Діаметр труби відповідає даним, які вказані у паспорті обладнання. Відстань горизонтальної ділянки має бути не більше одного метра. Мінімальна кількість згинів та невелика довжина горизонтальних ділянок забезпечує максимальну тягу. Слід знати, що за відсутності тяги використання котла є небезпечним для життя. Використання нержавіючого металу можливе як для твердопаливного казана, так і для димоходу газового казана.

Матеріалом для виробництва димоходу дров'яного котла можуть бути металеві товстостінні труби, нержавіюча сталь, кераміка.

Димар з нержавіючої сталі типу «сендвіч», для дров'яного котла вважається найкращим варіантом. Переваги даної димохідної конструкції - це легкість монтажу, простота в експлуатації, екологічність, незалежність від електрики та економічність.
Незважаючи на різновид, індивідуальність та сферу застосування, існують загальні вимоги до димарів, а також вимоги для його правильного монтажу.
Загальні вимоги до димаря:
1. Димар повинен встановлюватися тільки вертикально, що допускається відхилення не більше 30 градусів;
2. Прогини заборонені;
3. Не більше трьох горизонтальних ділянок, довжина цих ділянок не більше півметра;
4. Висота димаря повинна перевищувати 5 метрів;
Для ідеальної тяги конструкції димоходу має бути мінімум поворотів, а в ідеалі рівна труба.
Для гарної роботи котла димохід та відповідні деталі до нього мають бути виготовлені з відповідних матеріалів та виконані згідно з кресленнями, а діаметри та перерізи мають бути чітко прораховані. Розрахунок димоходу виробляється заводським інженером на стадії проектування обладнання, оскільки навіть невелика неточність може призвести до нещасних випадків. Монтажні роботи виконують згідно з нормативною документацією. Наша компанія виконує послуги з розрахунку, проектування та монтажу димоходів. Щоб уникнути непоправних помилок, слід звернутися до фахівців.