Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Бойлери косвеного нагріву

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Бойлери непрямого нагріву відрізняються від інших типів водонагрівачів тим, що їх конструкція не передбачає нагрівального елемента. Нагрів води в баках непрямого нагріву здійснюється за рахунок опалювальної системи, наприклад, газового котла або центрального опалення. Бойлер непрямого нагріву є водонагрівачом, який здатний забезпечити безперебійною подачею гарячої води всі точки водорозбору одночасно.

Від системи опалення по змійовику, розташованому всередині бойлера, подається теплоносій. За допомогою працюючого насоса теплоносій циркулює і нагріває воду в баку. Вся система закривається теплоізоляційними матеріалами зменшення тепло втрат. Серед покупців, популярна модель бойлера непрямий Drazice OKC 80 навісний вертикальний+тін 220в. Холодна вода надходить у резервуар бойлера через труби водопостачання.

Встановлені спеціальні патрубки служать підключення до джерела подачі теплоносія. Фахівці радять при виборі бойлера звертати увагу на потужність джерела опалення, якщо це значення буде недостатнім, вода не встигатиме нагріватися до потрібної температури.

Фахівці рекомендують звертати увагу на правила підключення апарата. Рекомендується влаштовувати подачу води в агрегат знизу, проте існують бойлери, де вхід до подачі холодної води знаходиться зверху – це означає, що вода йде через всю систему до нижньої точки.

Розробниками передбачено утеплення між баком та корпусом самого бойлера, внаслідок чого коефіцієнт тепловтрат становить 3-4ºС на добу. B. Термометр дозволяє контролювати задану температуру води у баку. Виробники створюють теплообмінники зі сталі або латуні, спіралеподібної форми, встановлюють його в нижній частині обладнання. Такий факт сприяє рівномірному нагріванню води у ємності. Внутрішня частина бака виготовляється із сталі або пластику. На сьогоднішній день виробники створюють моделі різні за формою, дизайном та способом встановлення. Наприклад, бак непрямий Drazice OKCV 125 навісний горизонтальний+тін 220в.

Існують типи водонагрівачів такого типу, з двома і навіть трьома змійовиками, здатні працювати від двох і більше опалювальних апаратів одночасно.

Вгору