Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Самовсмоктуючі насоси

Насоси для підвищення тиску
Купити насос для водопостачання за низькою ціною? Все дуже просто! Інтернет-магазин «Бульба» допоможе зробити правильний вибір!
У існуючій системі водопостачання квартир або будинку тиск може бути недостатнім, що проявляється в низькому тиску води, що тече з крана. При цьому робота тієї ж газової колонки або електричного водонагрівача (бойлер) стає скрутною, оскільки цим приладам потрібний високий тиск води.
Насос для підвищення тиску створений для підвищення тиску в системі водопостачання. Побутовий насос для підвищення тиску має малі габаритні розміри і монтується шляхом врізання на трубу системи водопостачання.
Насос для підвищення тиску може працювати у двох режимах: ручному (насос увімкнений постійно) та автоматичному (ввімкнення та відключення насоса відбувається під керуванням датчика протоки). Автоматичний режим роботи краще ручного, тому що захищає
насос від поломки.
В інтернет-магазині «Бульба» до Вашої уваги представлені насоси для підвищення тиску від торгових марок Wilo (Віло) та Aquatica (Акватика).
Поза всякими сумнівами, з нами Ви зробите вигідну покупку!
Купити насос для підвищення тиску з необхідними параметрами в інтернет-магазині «Бульба» не займе у вас багато часу. Для цього достатньо набрати номер нашого call-центру (097) 68-54-120.
Для оформлення замовлення Ви також можете залишити заявку у нас на сайті.
Інтернет магазин "Бульба" пропонує тільки якісні перевірені товари відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України: Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг, Житомир, Сміла, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Херсон, Нова Каховка та ін Доставка у найкоротші терміни. Умови оплати та доставки дивись тут.

Немає товарів

Вгору