Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Бойлери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Електричні водонагрівачі міцно увійшли до нашого побуту і тепер важко уявити наше існування без наших помічників. Водонагрівачі, або багато хто звикли називати бойлери, діляться на проточні та накопичувальні. Окремою позицією є водонагрівачі непрямого нагріву, принцип дії яких - нагрівання води від теплообмінника опалення. Про них у цій статті не говоритимемо.

Із проточними все просто. Це вода, що проходить через спеціальний циліндр (тін) і миттєво нагрівається. Температура регулюється протокою води саме її кількістю. Немає жодних накопичувальних ємностей. Все відбувається миттєво. Потужність пристрою від 3 кВт і вище. Потребує спеціальної електропроводки. Одна точка водорозбору максимум за потужності 3 кВт.

Накопичувальні водонагрівач - це ємність металевої циліндричної форми або плоскої циліндричної, де вода нагрівається тіном, що знаходиться всередині ємності у воді. Потужність тіна зазвичай 1,5 кВт, що небагато. Є моделі з прискореним нагріванням, доданий другий тен, як правило 1 кВт. нагрівання води відбувається швидше, але обов'язково враховуйте переріз проводки. Вся маса води нагрівається протягом декількох годин або хвилин (залежно від ліртажу водонагрівача).

Водонагрівачі діляться:

- за формою: циліндрична, плоска (плеската), циліндрична вузька (для вузьких ніш)

- Підключення: знизу (стандарт), зверху (під миттям коли), збоку (іноді треба і таке)

- за матеріалом бака: сталь, нержавіюча сталь

- по покриття бака: емаль - минуле століття, біостеклопорцеляна - краще, нержавіюча сталь - напевно

- керування: механічне - вкл, вимк, покрутити температуру; дисплей - поклацати, видно градуси

- тін мокрий або сухий. Сухий нібито безпечніший т.к. абсолютно виключає витік струму несправного тіна.

- і різні гаджети: посріблений тін, збільшений анод, автоматичний захист від витоків електрики, додатковий тен для збільшення швидкості нагріву - все це корисні та потрібні речі, за які доведеться заплатити, але якщо треба економити, можна і нехтувати.

Купити водонагрівач простіше простого. При покупці звертайте увагу на гарантійні зобов'язання та наявність сервісу у Вашому місті. Інтернет магазин "Бульба" пропонує купити водонагрівачі відомих торгових марок лише з офіційною гарантією та обслуговуванням у будь-якому великому місті України.

Доставку в будь-які міста України: Маріуполь, Львів, Вінниця, Дніпродзержинськ, Нікополь, Одеса, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг, Київ, Черкаси, Дніпропетровськ, Кіровоград, Житомир, Сміла. Доставка в найкоротші терміни.

Вгору