Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Жировловлювачі під мийку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Асортимент жироуловлювачів під мийку


У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо жировловлювачі під мийку або ще їх називають сепаратори жиру об'ємом 20 л 40 л і 60 л.

Популярність жировловлювачів під мийку в порівнянні із зовнішніми (вуличними, підземними) сепаратори жиру які встановлюються на вулиці в колодязі полягає в обслуговуванні. Крім того, не треба здійснювати проектні розрахунки проводити монтажні та земляні роботи. Купив, поставив під мийку, підключив до каналізації та все.

Правильно змонтована каналізація, як правило, при правильній експлуатації не засмічується і не заростає. Якщо в процесі експлуатації в каналізацію надходять олії та жири, то чекай на неприємності у вигляді засмічень і закупорок.

Жировловлювач або сепаратор.


Власне сама назва жироуловлювача передбачає, що пристрій пристосований для відлову жирів. Сепаратор жиру – ще одна назва даного обладнання. Слово сепаратор означає поділ. Ті розділити каналізаційні стоки та жир.

  Cепаратор жиру дозволяє власнику уникнути забивання каналізаційної системи жирами. Особливо це актуально для власників невеликих кафе, їдалень та інших закладів громадського харчування. Використання сепараторів жиру збільшує термін служби каналізаційної системи, насосних станцій та інших інженерних систем та очисних споруд міста.

При здійсненні проекту підключення каналізації закладу комунального харчування установка сепаратори жиру є обов'язковою.

Конструкція сепаратора жиру 


Конструкція складається з герметичної ємності, що складається з кількох відсіків. Принцип легкості жиру і накопичення його на поверхні дозволяє всю нижню частину води випустити в каналізацію, а верхню, де зібралися жири накопичувати до певного моменту і потім вручну проводити очищення. При цьому Ви уникнете неприємностей з каналізацією, які відбуваються в самий невідповідний момент.

Застосування жироуловлювачів


Застосовується у побутовому секторі, кафе, ресторанах, пунктах громадського харчування. Проектуються проектними організаціями на виконання вимог.

Вгору