Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Сенсус

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Лічильники води Sensus Кривий Ріг, Київ.

Група Sensus - виробник високоточного вимірювального обладнання, таких як лічильники тепла, лічильники води та перевірювальне проливне обладнання. Група Sensus має визнання не тільки серед європейських виробників, а й світових споживачів. У Німеччині виробляються лічильники води промислового призначення, у Словаччині виготовляються побутові лічильники води.

Вся продукція Sensus сертифікована в Україні.


Споживачі лічильників води в Україні оцінили якість виробів Сенсус, які протягом багатьох років безвідмовно працюють без поломок. Сенсус став ім'ям загальним, і означає якість.
В інтернет-магазині «Бульба» представлені лічильники холодної та гарячої води для побутового призначення та лічильники води промислового призначення.


Основні переваги лічильників води Sensus:


- міжповірочний інтервал 4 роки;

- Висока перевантажувальна здатність;

- зручність монтажу та обслуговування;

- надійність та довговічність.

Види лічильників води.


Підбір водяного лічильника води зазвичай зводиться до виконання рекомендацій, зазначених у техумовах на встановлення або заміну приладу. Там вказані параметри, яким повинен відповідати лічильник або часто вказують його назву (фірму), хоча завжди є застереження, що можливий аналог.

Лічильники бувають механічні та електромагнітні. Механічні поділяються на лічильники класу точності "В" (побутові, не велика похибка в обчисленнях, можливість встановлення тільки в горизонтальному положенні) і класу точності "С" (точне обчислення в будь-якому положенні)

Лічильники також поділяються на сухоходи (установка в сухому приміщенні без можливості затоплення) і мокроходи (установка в колодязях). Ці назви прилади отримали через особливості лічильного механізму. В одному випадку лічильний механізм не стикається з водою, другий, знаходиться у воді.

Окремими точними промисловими приладами обліку води є модифікації з широким діапазоном витрати води, які вважають точно і малі і великі обсяги рідини, що протікає.
В інтернет-магазині «Бульба» лічильники води Sensus представлені як у наявності, так і на замовлення.

Купити лічильники води Sensus дуже просто.


Телефонуйте за номером нашого call - центру (097) 68-54-120 (097) 68-54-120 або залиште заявку на сайті. Чи не відкладайте покупку на завтра, телефонуйте зараз!


Інтернет магазин "Бульба" пропонує тільки якісні перевірені товари відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України: Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг, Житомир, Сміла, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Херсон, Нова Каховка та ін Доставка у найкоротші терміни.

Вгору