Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Котли газові Атон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України.


ATON Group – група підприємств, що випускає теплотехнічну продукцію під торговою маркою ATON з 2003 року. Сьогодні ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України. Основна продукція - це побутове та промислове опалювальне обладнання поширюється по території України, Росії та Білорусі.

Понад 70 найменувань товарів під торговою маркою Атон випускається сьогодні та постійно розробляється нова продукція. До Вашої уваги представлені газовий котел Атон для опалення індивідуальних житлових будинків та квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних автономними системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія; каміни, газові конвектори та інше промоустаткування. Завод має тривалу історію розвитку та успіху. Сьогодні це великі сучасні заводи європейського зразка із передовим обладнанням та технологіями виробництва опалювальної техніки. За рік виробляється понад 100 тисяч одиниць опалювальної техніки.

Підприємство було першим серед конкурентів на Українському ринку опалювальної техніки, що запровадило систему управління якістю відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001. Вся продукція, що випускається, сертифікована на відповідність діючим нормам техніки безпеки та охорони навколишнього середовища України. Реалізація та сервісне обслуговування опалювальної техніки здійснюється через розвинену дилерську мережу по всій території України.

Модельний ряд газових котлів Атон.


Компанія ATON Group випускає як димохідний, так і парапетний котел Атон високої якості. Вся продукція є унікальною, має сертифікати якості. Газовий котел Атон найкращий аналог імпортних котлів опалення і давно підкорив «серця» українських споживачів.

На нашому сайті надані найкращі ціни на газові опалювальні котли для приватного будинку та квартир. Завжди у наявності у великому асортименті у нашому інтернет-магазині. Купуючи в інтернет магазині "Бульба" продукцію торгової марки Атон - ви вигідно купуєте надійну та перевірену опалювальну техніку на багато років.

Для більш коректного підбору опалювального обладнання (газових котлів вітчизняного виробництва) пропонуємо скористатися фільтрами, які знаходяться зліва на сторінці.

Вгору