Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Зубр

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Шахтні котли Холмова Zubr (Зубр) Українського виробництва – це чудовий варіант альтернативи вітчизняним котлам. Складання котлів проводиться за сучасними стандартами якості, що прирівнюється до якості європейського зразка.

Котли Холмова Zubr виробляються в лінійці потужностей від 10 до 100 кВт, що говорить про побутовий напрямок їх використання. Котли Холмова Zubr – чудовий опалювальний агрегат, який може виступати в ролі основного опалювального приладу, а також працювати в поєднанні з іншими видами опалювального обладнання.

Холмова Zubr (Зубр) вважається піролізним котлом, завдяки чому показники ефективності роботи котла – на найвищому рівні, а саме:

Тривалість горіння на одному завантаженні палива може становити до 2 діб,
Максимально ефективне використання палива,
Низькі показники емісії шкідливих речовин у атмосферу,
ККД роботи котла – до 85%
Конструкція котла Холмова Zubr (Зубр) складається з двох камер, в яких відбувається первинне та вторинне спалювання палива. У першу камеру закладається паливо. Горіння палива відбувається внизу камери. За допомогою подачі повітря горіння палива не відбувається одночасно, а тільки в нижній частині камери. Верхні шари палива прогріваються у цей час. Під час спалювання палива виділяються піролізні гази, які перенаправляються до другої камери, де спалюються під дією високих температур за допомогою подачі вторинного повітря.

Опціонально в котли Холмова Zubr можна встановити електричний ТЕН, а також контур ГВП.

Вгору