Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Електричні котли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Особливості електрокотла.


Установка електричного котла – розумне рішення, особливо за відсутності підведення газу до опалювального приміщення. Переваги електричного котла в порівнянні з газовим або твердопаливним це:

- Порівняно мала ціна;

- Безшумність роботи;

- Відсутність димаря;

- не потрібно окремої кімнати;

- малі габарити обладнання.

Недоліки електрокотлів.


До недоліків можна віднести вартість експлуатації. Вартість 1Гкал виробленої електричними нагрівачами найбільша серед конкурентів (тверде паливо, газ).

Принцип роботи електричного котла.


Принцип роботи електричного котла заснований на перетворенні електричної енергії на теплову. Для роботи електричного котла потрібна лише лінія електропередач.

Переваги електрокотла.


Очевидна перевага електрокотла перед твердопаливними котлами і котлами на рідкому паливі, що вимагають дозаправки. Залежно від способу підігріву води електрокотли поділяються на 3 види: - Тенові - Електродні - індукційні. У тенових котлах для нагрівання теплоносія застосовується спіраль - ТЕН. При проходженні струму через ТЕН він нагрівається і передає тепло циркулюючій воді в контурі, яка в свою чергу надходить в радіатори. Електродні котли з'явилися у продажу нещодавно. Вони безпосередньо нагрівають теплоносій (воду), без нагрівального елемента. Електроди котла створюють електричне поле, в якому вільні іони теплоносія (води) починають коливатися, стикатися, внаслідок чого виділяється тепло.

Ця технологія має недолік: іони у процесі взаємодії з електродами, руйнують їх. Тому згодом електроди підлягають заміні. Всередині котла знаходиться індуктивна котушка, що створює змінне магнітне поле. Метал нагрівається за рахунок перемагнічування і віддає тепло теплоносію (воді.) Всі сучасні електричні котли мають високий ККД, безшумні, екологічно безпечні.

Купити електрокотел.


Якщо Ви вирішили влаштувати основне опалення свого приміщення за допомогою електрокотла, то потужність опалювального обладнання треба розраховувати по тепловтратах приміщення. Краще, щоб цим займалися проектувальники. У середньому не утеплена будівля споживає тепла на 10 м.кв - 1 кВт теплової потужності. Тобто, наприклад, будівля 100 м.кв - треба 10 кВт електричний котел.

Електрокотел як додаткове джерело тепла.


Іноді електрокотел вбудовують у систему опалення як додаткову. Наприклад твердопаливний або газовий котел несе основне навантаження, а електрокотел підключається або вночі, коли тариф на електроенергію знижується) або застосовується для того, щоб не вилізти за ліміти (наприклад газові ліміти).

Потужність введення для електрокотла.


Дуже важливо при виборі електричного казана враховувати потужність електричного введення. Якщо потужності не вистачає, Вам необхідно спочатку вирішити питання її збільшення.

Однофазні та трифазні електрокотли.


Електрокотли бувають однофазні (220В) потужність до 6 кВт та трифазні, потужністю від 9 до 100 і більше кВт. Управління механічне перемикання між ступенями потужності або електронне. Імпортні котли, як правило, мають вбудований насос у розширювальний бак. Вітчизняні практикують базові моделі котлів випускати без додаткових опцій з можливістю укомплектувати всіма необхідними елементарами.

Асортимент електрокотлів.


Інтернет магазин "Бульба" є представником вітчизняних та імпортних виробників електричних котлів і можете бути впевнені, що купуєте у нас якісний, надійний, безпечний, сертифікований електрокотел з гарантією виробника. Телефонуйте і ми запропонуємо Вам найкращу ціну

Вгору