Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Газові колонки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Купити газову колонку просто!
 

Маючи газову колонку, Ви маєте гарячу воду завжди, коли відкриєте кран гарячої води.

Колонки відрізняються за потужністю: 17-19 кВт, 21-24 кВт, 28-31 кВт

Як наслідок – кількість гарячої води –л/хв: 7,11,14,19 л/хв. І тут криється перша хитрість. Різні виробники щодо продуктивності використовують різний «знаменник». dT – різниця температур у трубопроводі, що подає, і температура на виході з колонки. Наприклад, при dT – 15* колонка видає 11 л/хв., а в іншого виробника при dT – 25* колонка видає 11 л/хв. Тобто. перша нагріє 11 літрів води за хвилину з +15* до +30* - ледве тепла вода, а якщо захочете тепліше, то отримаєте не 11 літрів, а 7-9 літрів. Найправильніше дивитися за потужністю і порівнювати за потужністю (КВт).

Теплообмінник. Мідний це добре. Наприклад: Тепловіддача алюмінію вдвічі більше, ніж в сталі, а міді вдвічі більше, ніж в алюмінію, тобто. у 4 рази більше, ніж у сталі. Питання, Де більше ККД? Правильно, коли мідний теплообмінник.

Модуляція полум'я. Фішка приємна. Відрегулював температуру гарячої води на одну точку водорозбору і хтось увімкнув ще водорозбір ГВП, - полум'я плавно збільшилося і в обох кранах залишилася задана комфортна температура води на виході.

Тип розпалювання. П'єзо розпалювання – механічно викликаєш іскру. Полум'я на запальнику горить постійно. Вважав, що за рік нагоряє близько 20 гривень за газ. Електророзпал - від батарейки іскра та підпал. Гніт гасне з вимкненням колонки і запалюється при безпосередньому споживанні гарячої води.

Безпека. Сучасний газовий проточний водонагрівач повинен відключатися за відсутності тяги або зворотної тяги, припинення подачі газу при згасанні полум'я в пальнику і повинен бути захист від перегріву. Додаткове обладнання для безпеки, яке зараз обов'язкове до встановлення - газосигналізатори.

Час безперервної експлуатації. Нововведення пов'язане з перестрахуванням недорогих колонок, щоб уникнути перегріву недорогих теплообмінників і виходу їх з ладу.

Купити якісну колонку – це підлога справи. Решта підлоги – обслуговування та експлуатація. Пам'ятайте при великому нагріванні води колонка швидше виходить з ладу (прискорюється процес утворення соляних відкладень у теплообміннику). Якщо вода жорстка – застосовуйте пом'якшувачі, які перешкоджають утворенню накипу та корозії. При постійній експлуатації необхідне комплексне обслуговування: очищення запальника, теплообмінника та загальне чищення. Не забувайте іноді (пару раз на рік) провертати крани на трубах, щоб вони не залипали.

  Індивідуальні консультації – безкоштовно.

  Ваш Бульба.

Щоб купити газову колонку прямо зараз, вам достатньо оформити заявку на нашому сайті або за телефоном: (097) 68-54-120.

  Інтернет магазин "Бульба" пропонує лише якісні перевірені товари відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України. Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг, Житомир, Сміла, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Херсон, Нова Каховка. Доставка у найкоротші терміни.

Інтернет-магазин "Бульба" бажає Вам приємних покупок.

Вгору