Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Насоси для колодязів

Купити надійне та довговічне обладнання для забезпечення водою системи водопостачання – одне з найважливіших та відповідальних завдань. Якщо джерело води - це резервуар або колодязь, то без насоса свердловин не обійтися!

Інтернет-магазин «Бульба» готовий запропонувати Вам найкращу якість за оптимальними цінами.

Свердловинні насоси використовуються для перекачування чистої води з колодязів та резервуарів у побутових та промислових цілях.

Купити свердловинний насос можна підібравши його за параметрами. Треба знати діаметр свердловини. Діаметр насоса повинен бути на 2-3 см менше діаметра свердловини. Друге, що потрібно знати – це глибина свердловини. Відстань від свердловин до точки водорозбору, висоту крайньої точки водорозбору та витрата води бажана.

Для замовлення, а також отримання консультації щодо вибору обладнання, наявності, умов оплати та доставки достатньо зробити простий крок – набрати номер нашого call – центру (097) 68-54-120. Дійте зараз не відкладаючи!

 

  Інтернет магазин "Бульба" пропонує тільки якісні перевірені товари відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України: Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кривий Ріг, Житомир, Сміла, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Херсон, Нова Каховка та ін Доставка у найкоротші терміни. Умови оплати та доставки дивись тут.

Немає товарів

Вгору