Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Лічильники води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Лічильники води додому, лічильники води у квартиру, лічильник води у колодязь.


  Якісні, надійні водяні лічильники не дорого - це все до нас. Це інтернет магазин "Бульба".
Вода стає дорогою. Облік витрати води – перший крок до зниження її споживання.

На великі промислові об'єкти лічильник води підбирають проектна організація з витрат води. Треба взяти проект або розпорядження водоканалу та придбати водолічильник за заданими характеристиками.

У побутовому секторі, зокрема квартирах або невеликих приватних будинках визначитися з маркою лічильника можна самостійно, підібравши його діаметром трубопроводу, що входить до будинку. У побутовому сегменті, як правило, вибір зупиняється на крильчастому, механічному лічильнику води (сухохід) ДУ 15 з витратою 1,5 м3/год води (максимальна витрата 3 м3/год). Лічильники також встановлюють і на обладнання для очищення води для пиття для обліку та для своєчасної заміни фільтрів.

Якщо доводиться встановлювати лічильник води у колодязі на вулиці та є ймовірність затоплення водолічильника – вибір зупиняється на мокроходах. Усі лічильники води, представлені до цієї категорії, внесені до реєстру приладів обліку та дозволено до встановлення на всій території України.

Витрата


Qmax – максимальна витрата (швидкість потоку), при даній витраті лічильник може працювати не більше години.

Qn – номінальна витрата (швидкість потоку). Проектна витрата при якій водяний лічильник працюватиме роками. Як правило, ця величина дорівнює половині максимальної витрати. Звіряйте цей показник майбутнього водоміра з приписом на встановлення лічильника води Вашого водоканала .

Qmin – мінімальна витрата (швидкість потоку), при даній витраті показання лічильника відхиляються в межах допустимої похибки.

Qt - перехідний витрата (швидкість потоку), у якому максимально допустима похибка водоміра змінюється.

Клас точності:


  А,В,С,D. Від найпростішого до найточнішого. Уважно дивіться Ваші техумову та акцентуйте увагу продавця на класі точності водяного лічильника.

Приєднання

Буває муфтове  і фланцеве приєднання. При замовленні зверніть увагу, що в стандартній комплектації муфтових лічильників немає штуцерів ( накидних гайок приєднання). Якщо у Вас не заміна лічильника, де на місце старого, Ви встановлюєте новий,  то замовляйте додатково штуцера приєднання. 

Також при заміні старого лічильника уточнюйте при замовленні монтажну довжину приладу обліку, щоб не робити додаткові роботи при монтажу.

Лічильники води купити 

З роками наша свідомість стосовно ефективного використання ресурсів постійно зростає. В умовах зростаючої ціни на послуги комунального господарства та рідкісного стану водних ресурсів, контроль над витратами води стає ключовим завданням для кожного мешканця. Одним з ефективних рішень для досягнення цієї мети є встановлення лічильників води. І саме ми, в нашому магазині, пропонуємо вам вигідну можливість здійснити цю важливу покупку.

1. Економія коштів на комунальні послуги

Встановлення лічильників води дозволяє точно виміряти ваші водні витрати. Це означає, що ви платитимете лише за те, що реально використовуєте. Заощаджуйте на своїх рахунках за водопостачанням, адже з нашими лічильниками ви контролюєте кожну краплю води.

2. Стимулювання ефективного використання ресурсів

Знання того, скільки води ви використовуєте, стимулює до більш обережного та ефективного використання ресурсів. Завдяки лічильникам води ви зможете виявити та усунути витрати води, що допоможе зменшити ваші витрати та сприятиме екологічно чистому майбутньому.

3. Надійність та якість продукції

У нашому магазині ми пропонуємо високоякісні лічильники води від надійних виробників. Ви можете бути впевнені в їхній точності та довговічності, що робить вашу покупку вигідною та надійною інвестицією у майбутнє.

4. Простота в установці та обслуговуванні

Наші лічильники води легко встановлюються та обслуговуються. Вони стануть незамінним помічником у вашому побуті, не потребуючи значних витрат часу або коштів на обслуговування.

Завітайте до нашого магазину сьогодні та зробіть перший крок до збереження водних ресурсів та економії коштів на комунальних послугах. Наші високоякісні лічильники води стануть вашим надійним помічником у цьому важливому завданні.

Вгору