Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Лічильники води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Лічильники води додому, лічильники води у квартиру, лічильник води у колодязь.


  Якісні, надійні водяні лічильники не дорого - це все до нас. Це інтернет магазин "Бульба".
Вода стає дорогою. Облік витрати води – перший крок до зниження її споживання.

На великі промислові об'єкти лічильник води підбирають проектна організація з витрат води. Треба взяти проект або розпорядження водоканалу та придбати водолічильник за заданими характеристиками.

У побутовому секторі, зокрема квартирах або невеликих приватних будинках визначитися з маркою лічильника можна самостійно, підібравши його діаметром трубопроводу, що входить до будинку. У побутовому сегменті, як правило, вибір зупиняється на крильчастому, механічному лічильнику води (сухохід) ДУ 15 з витратою 1,5 м3/год води (максимальна витрата 3 м3/год). Лічильники також встановлюють і на обладнання для очищення води для пиття для обліку та для своєчасної заміни фільтрів.

Якщо доводиться встановлювати лічильник води у колодязі на вулиці та є ймовірність затоплення водолічильника – вибір зупиняється на мокроходах. Усі лічильники води, представлені до цієї категорії, внесені до реєстру приладів обліку та дозволено до встановлення на всій території України.

Умовні позначення.


Qmax – максимальна витрата (швидкість потоку), при даній витраті лічильник може працювати не більше години.

Qn – номінальна витрата (швидкість потоку). Проектна витрата при якій водяний лічильник працюватиме роками. Як правило, ця величина дорівнює половині максимальної витрати.

Qmin – мінімальна витрата (швидкість потоку), при даній витраті показання лічильника відхиляються в межах допустимої похибки.

Qt - перехідний витрата (швидкість потоку), у якому максимально допустима похибка водоміра змінюється.

Клас точності:


  А,В,З,D. Від найпростішого до найточнішого. Уважно дивіться Вашу техумову та акцентуйте увагу продавця на класі точності водяного лічильника.

Розмірність швидкості потоку (витрати) – м3/год.

Вгору