Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Котли Житомир Атем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Автоматика котлів Атем

Для підтримки стабільної роботи котлів та апаратів ми оснащуємо їх автоматикою від італійського концерну "SIT", визнаного лідером у сфері виробництва газового обладнання. Основні переваги цієї автоматики полягають у наявності вбудованого газового редуктора, п'єзорозпалу, а також у її безумовній якості та надійності! Наш вибір теплообмінників — це використання труб прямокутної форми, що суттєво зменшує об'єм води в них, що у свою чергу скорочує час нагрівання котла та зменшує витрати газу.

Фарбування

Щодо фарбування, ми використовуємо порошкові емалі на поліефірно-епоксидній основі для фарбування продукції. Ці емалі надають виробам естетичного вигляду і зберігають яскравість з часом. Для нас якість та надійність продукції є ключовими показниками. Весь процес виготовлення контролюється відділом технічного контролю. Кожен котел проходить гідровипробування під тиском до 2-3 кг/см2, вогневі випробування та повне налаштування автоматики та датчиків на спеціальних стендах, що емулюють умови експлуатації.

Теплообмінник

Теплообмінник є основним компонентом будь-якого котла, перетворюючи теплоту згоряння палива на тепло, що передається через систему теплоносія по будівлі. Швидкість реакції системи на зміни зовнішніх умов залежить від матеріалу та конструкції теплообмінника.

Фахівці компанії АТЕМ розробили теплообмінники котлів з нержавіючої сталі, що поєднує переваги сталі та чавуну, і менш схильна до їх недоліків

Модельний ряд

Котел Житомир-3

Електро-газовий котел «АТЕМ» – це комбінація класичного газового котла «Житомир-3» та електрокотла, що дозволяє суттєво економити на опаленні будинку! Ви можете налаштувати котел на різні режими роботи протягом дня та ночі або використовувати обидва режими (газовий та електричний) одночасно для отримання максимальної потужності, наприклад, для підвищення продуктивності другого контуру або швидкого прогрівання приміщення. Моделі розраховані на опалення нагрів води) приміщень до 100 кв. м.

Котел Житомир-М

Котел «ЖИТОМИР-М» є інноваційним рішенням 2017 року в області котлів парапетного типу з герметичною камерою згоряння. Він запроваджує нову систему подачі повітря для забезпечення повного згоряння газу. Скорочені розміри повітряної та димової труб дозволяють мінімізувати втрати тепла з котла.

Ключові переваги цієї моделі включають стійке горіння навіть при сильному вітрі, компактні розміри та легкість монтажу. Котел «ЖИТОМИР-М» відрізняється тим, що є першим казаном парапетного типу з природною тягою. Раніше всі котли цього типу функціонували з урахуванням конвективного руху газів. Однак новий котел «Житомир-М» забезпечує роботу за рахунок мінімальної природної тяги 2-2,5 Па. Це суттєво покращує якість згоряння газу в котлі, а також дозволяє використовувати передові турбулізатори в жарогарних трубах, забезпечуючи повніше вилучення тепла та значно підвищуючи ефективність котла.

Доставка


Котли торгової марки Атем: Житомир-3 і Житомир-М доставляються по Україні транспортними компаніями.

Вгору