Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Сигналізатори газу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Світ не стоїть на місці. Ми намагаємося зробити безпечним використання газу в комерційних та побутових умовах, скрізь, де використовуємо газові котли, газові конвектори та газові колонки. І нам у цьому допомагає сигналізатор газу.

Газовий сигналізатор газу, або інакше його називають газосигналізатор, залежно від моделі, постійно вимірює вміст у повітрі вибухонебезпечних газів або чадного газу і у разі перевищення встановленої норми сигналізує за допомогою звуку і візуально за допомогою індикатора, сповіщаючи про перевищення концентрації не дозволених речовин. Також деякі можуть подати сигнал електромагнітним газовим клапанам для перекриття подачі газу або управління вентиляційними пристроями за заданим алгоритмом.

Чим відрізняються сигналізатори газу?

1. Одні сигналізатори газу -могутулавливать кретичну концентрацію в повітрі не дозволених газів, таких як метан (витік газу), інші метану і чадного газу (газ після згоряння).

2. Прилади можуть працювати тільки від електромережі 220В або є прилади, які можуть працювати від аккумулятора або 24В.

3. Є прилади, які тільки подають звуковий сигнал, є прибьори, які можуть керувати іншими приладами, наприклад, клапанами подачі газу. Вони подадуть струм і газ припинить подачу у разі витоку.

Чи варто купувати сигналізатор газу? Навіщо він потрібен?

Забігаючи вперед, скажімо, що відповідно до нових правил експлуатації газового обладнання, встановлення газосигналізатора - необхідна умова. Раніше такого жорсткого правила не було і тому приватні споживачі, які давно вводили свій об'єкт в експлуатацію з газового обладнання, не мали зобов'язань обов'язкової установки даного обладнання та можливо встановлювали його з метою власної безпеки. Залежно від моделі, сигналізатор може не тільки сповіщати людей про небезпеку, що виникла, а й запобігти її, перекривши подачу газу або керуючи процесами у вентиляції (наприклад, провітрити приміщення). Вартість даного обладнання не порівняно мала в порівнянні з думками про наслідки, що може заподіяти здоров'ю та майну споживача, тому ми рекомендуємо заплатити вигідну ціну в нашому магазині і відразу отримати якісний, з гарантією товар у своє користування та експлуатувати його без пригод.

У даній категорії представлені побутові та для комерційного, промислового використання сигналізатори газу торгових марок "Страж", "Росс", "Максі-С". Тоари даних торгових марок вітчизняних виробників зарекомендували себе як надійні, безвідмовні вироби, які при покупці супроводжуються всіма необхідними документами для реєстрації в газових службах газопостачання.

Купуйте сигналізатори газу в нашому інтернет магазині та отримайте його у найближчому відділенні Нової Пошти або з доставкою додому.

Вгору