Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Котли газові імпортні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Навісні та підлогові газові котли.


У даній категорії представлені газові імпортні навісні та підлогові котли.

Газ є найпопулярнішим джерелом енергії. Підібрати газовий котел для опалення та приготування гарячої води в будинку це дуже важливе рішення.

Серед великої різноманітності котлів та котельного обладнання представленого на ринку потрібно вибрати якісне та надійне, що підходить за всіма параметрами саме для вашого випадку. Усі казани працюють на примусову циркуляцію води. Це означає, що в котлі, який ви купуватимете, вже присутній циркуляційний насос.

Види газових котлів.


  На сьогоднішній день в нашому інтернет-магазині представлені два види імпортних газових котлів. Перші підлогові газові котли це зазвичай котли великої потужності від 35 кВт. Другі та найпопулярніші це побутові газові настінні котли. Потужність даного обладнання зазвичай до 35 кВт і здебільшого котли не тільки опалює Ваше приміщення, а й готують гарячу воду для побутових санітарних потреб.

Навісний котел імпортного виробництва.


Розглянемо докладніше навісні колли. У котлі вже присутній не тільки циркуляційний насос, про який ми говорили раніше, а й розширювальний бак для компенсації тиску, обладнання, датчики для безпечної роботи котла, системи управління інформаційне табло для передачі інформації користувачеві. Все це разом можна назвати як домашню міні котельню.

Котли виготовляються з відкритою або закритою камерою згоряння. Котел з відкритою камерою згоряння ще називають димохідним котлом. З самої назви випливає, що для роботи цього котла потрібен димохід. Якщо у вашому приміщенні не передбачено димар для котла, то Вам потрібно розглядати турбований котел із закритою камерою згоряння. Закрита камера згоряння називається тому, що камера, де згоряє газ герметична. Повітря для згоряння газу надходить з вулиці спеціальною димовою трубою і відведення газів після згоряння відбувається теж на вулицю теж спеціальною трубою, яка, як правило, поставляється в комплекті.

Одноконтурні та двоконтурні газові котли.


За функціональністю котли відрізняються на одноконтурні та двоконтурні. Одноконтурні казани працюють тільки на опалення. двоконтурні працюють на опалення та приготування ГВП (гаряче водопостачання). Сучасні газові казани дуже безпечне обладнання. Вони оснащені різними системами захисту для безпечної роботи.

Ми із задоволенням проконсультуємо вас та підберемо потрібне вам обладнання.

Вгору