Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Електрокотли Bosch

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Про електричні котли марки BOSCH, які пропонує інтернет-магазин БУЛЬБА, ми говоримо «німецьку якість», яка характеризується простотою в експлуатації, порівняльною легкістю в установці, а також надійністю в роботі. З самого початку своєї роботи Роберт Бош вважав, що дані та виконані ним обіцянки та віра споживачів у якість його товарів є важливішим чинником, ніж миттєва вигода. Заснована ним компанія дотримується цього принципу і донині.

                 ДЕ МОЖНА КУПИТИ ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОТЕЛ BOSCH?
      В інтернет-магазині БУЛЬБА великий вибір моделей електричних котлів фірми BOSCH, призначених для використання в закритих системах опалення із примусовою циркуляцією теплоносія.

       Принцип роботи електричних котлів полягає в нагріванні теплоносія в блоці з тенами, а циркуляційний насос ганяє воду за радіаторами опалення. Автоматика, як у будь-якому казані, стежить за встановленою температурою теплоносія, захисні пристрої від непередбачених ситуацій (витік, коротке замикання).

      В електрокотлі головною робочою частиною є ТЕН (нагрівальний елемент), що знаходиться в теплообміннику. Сучасні електричні опалювальні котли оснащені додатковим обладнанням - датчиками температури та регуляторами потужності, що суттєво збільшують зручність його експлуатації, забезпечуючи високий тепловий комфорт та точне регулювання температури. ставить їх у ряд найбільш комфортабельних приладів, що не вимагають ні обслуговування, ні особливих вимог до монтажу та встановлення.

       Деякі елементи електричного опалювального котла, такі як, відблиски автоматики та індикації, скидання повітря і циркуляційний насос не завжди присутні в деяких моделях електрокотлів. На комплектацію опалювального котла впливає виробник і цінова категорія в яку він входить. Чим дорожча, сучасніша модель електричного опалювального котла, тим більша ймовірність того, що всі необхідні елементи для нормальної роботи там присутні.

 

Електричні котли поділяються на дві категорії:
- одноконтурні призначені для обігріву приміщень;

- двоконтурні, які, крім опалення приміщень, можуть нагрівати воду. Роблять це у проточному режимі. Не потрібно чекати, поки вода нагріється, вода в кран подається заданої вами температури.

       Від обраної моделі та способу керування нею залежить, як задавати температурний режим: механічним способом або за допомогою електронного меню.

       Коефіцієнт корисної дії – близько 99%, що вказує на їх майже беззбитковість у роботі.

      Спосіб встановлення: настінні та встановлюються на підлогу. Цей параметр залежить від ваги електричного казана та їх габаритів.

       Підключення опалювальної установки до електромережі, можливо, як однофазним, так і трифазним. Однофазне підключення використовується для електрокотлів малої потужності від 3-6 кВт, а трифазне - для котлів потужністю від 6 кВт і вище.

       За способом підключення труб теплоносія електричні котли опалення можуть бути:

- з нижнім підключенням вхідного та вихідного патрубків;

- з нижнім підключенням вхідного та верхнього - вихідного патрубків. електроустановки;

                                         ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ
Не витрачайте час на пошуки. У нашому магазині можна придбати електрокотел BOSCH дуже вигідно.

       Перевагами електричних опалювальних котлів BOSCH, по праву вважають:

  їхня відмінна якість і надійність.

       Безпека. Адже вони, не маючи джерела відкритого полум'я, не виділяють шкідливих відходів згоряння палива, завдяки чому не вимагають монтажу вентиляції.

      Низькі трудовитрати та матеріальні витрати на монтаж та встановлення опалювального обладнання. У роботі вони практично безшумні та легкі в управлінні.

      Завдяки великому об'єму води у теплообміннику ідеально підходять для модернізації діючих систем опалення.

      Можливість використання як резервний казан.

      Електрокотли марки BOSCH компактні, універсальні, екологічні, мають високий ККД, працюють в автономному режимі і мають невелику вагу. Завдяки своєму стильному дизайну вони чудово виглядають у будь-якому місці.

Інтернет-магазин Бульба пропонує лише якісну продукцію від виробника.

Ми гарантуємо 100% повернення товару протягом 14 днів.

  Для того, щоб замовити товар, Ви можете оформити замовлення на сайті або звернутися до операторів call-центру за тел.: (097) 685-41-20; (099) 532-90-20.

Інтернет-магазин "Бульба". З нами зручно.

Вгору