Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Конвектори газові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Відмінність газового конвектора від газового котла.


Основна відмінність газового конвектора від газового котла - це обладнання, де тепло від згоряння газу нагріває повітря в приміщенні, а не рідину. Не потрібно застосовувати труби, радіатори, насоси опалення, димохід та ін. опалювальну арматуру. Але доведеться встановлювати газовий конвектор у кожному приміщенні, де Ви хочете опалювати і відповідно підвести до кожного газ.

Принцип роботи газового конвектора


Принцип роботи газового конвектора ґрунтується на такому фізичному явищі як конвекція (переміщення шарів газу при зміні його температури).

Повітря в приміщенні протікає через теплообмінник конвектора постійним потоком за рахунок конвекції: нагріваючись у теплообміннику повітря стає легше і піднімається вгору. Холодне повітря, маючи велику щільність і вагу, знаходиться внизу, і нагріватися при такій конфігурації воно буде в першу чергу. На практиці газовий опалювальний агрегат найчастіше намагаються змонтувати під вікном якомога ближче до підлоги. Газові конвектори опалення мають свої переваги та недоліки.

Перевага газових конвекторів.


Переваги: - безперервна робота - можливість підтримки в приміщенні заданої температури повітря - стійкість до замерзання - можливість встановлення в будь-якому приміщенні, без обмеження за площею - простота монтажу.

Недоліки газового конвектора


Недоліки: - можливість опалення лише одного окремо взятого приміщення; - некомпактність, великі габаритні розміри (у порівнянні з водяними радіаторами опалення); - неможливо використовувати для нагрівання води (як газові двоконтурні котли). Щоб вибрати газовий конвектор, необхідно розрахувати потужність, яку витратить опалювальний пристрій, щоб обігріти приміщення заданої площі.

В інтернет-магазині «Бульба» конвектори представлені вітчизняними торговими марками «Ужгород» (завод «Конвектор») та «Житомир» (ТОВ "Житомиртепломаш"), Корді лінійка потужностей від 2,5 до 6 кВт.

Для отримання детальної інформації про газові конвектори, а також замовлення та способи доставки можна дізнатися, передзвонивши оператору нашого call-центру (097) 68-54-120.

Купити газовий конвектор.


 Купити газовий конвектор в інтернет-магазині дуже просто. Телефонуйте, пишіть, оформляйте. відправляємо по всій території України. Купуючи у нас Ви гарантовано отримуєте якісний продукт за недорогою ціною та в стислий термін.

Вгору