Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Газові колонки Ужгород

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Вибір газової колонки


Маючи газову колонку, Ви маєте гарячу воду завжди, коли відкриєте кран гарячої води.

Потужність

Колонки відрізняються за потужністю: 17-19 кВт, 21-24 кВт, 28-31 кВт

Як наслідок – кількість гарячої води –л/хв: 7,11,14,19 л/хв. І тут криється перша хитрість. Різні виробники щодо продуктивності використовують різний «знаменник». dT – різниця температур у трубопроводі, що подає, і температура на виході з колонки. Наприклад, при dT – 15* колонка видає 11 л/хв., а в іншого виробника при dT – 25* колонка видає 11 л/хв. Тобто. перша нагріє 11 літрів води за хвилину з +15* до +30* - ледве тепла вода, а якщо захочете тепліше, то отримаєте не 11 літрів, а 7-9 літрів. Найправильніше дивитися за потужністю і порівнювати за потужністю (КВт).

Теплообмінник

Мідний це добре. Наприклад: Тепловіддача алюмінію вдвічі більше, ніж в сталі, а міді вдвічі більше, ніж в алюмінію, тобто. у 4 рази більше, ніж у сталі. Питання, Де більше ККД? Правильно, коли мідний теплообмінник.

Модуляція полум'я

 Фішка приємна. Відрегулював температуру гарячої води на одну точку водорозбору і хтось увімкнув ще водорозбір ГВП, - полум'я плавно збільшилося і в обох кранах залишилася задана комфортна температура води на виході.

Тип розпалювання

П'єзо розпалювання – механічно викликаєш іскру. Полум'я на запальнику горить постійно. Вважав, що за рік нагоряє близько 20 гривень за газ. Електророзпал - від батарейки іскра та підпал. Гніт гасне з вимкненням колонки і запалюється при безпосередньому споживанні гарячої води.

Безпека

Сучасний газовий проточний водонагрівач повинен відключатися за відсутності тяги або зворотної тяги, припинення подачі газу при згасанні полум'я в пальнику і повинен бути захист від перегріву. Додаткове обладнання для безпеки, яке зараз обов'язкове до встановлення - газосигналізатори.

Час безперервної експлуатації

 Нововведення пов'язане з перестрахуванням недорогих колонок, щоб уникнути перегріву недорогих теплообмінників і виходу їх з ладу.

Купити якісну колонку – це половина справи. Решта – обслуговування та експлуатація. Пам'ятайте при великому нагріванні води колонка швидше виходить з ладу (прискорюється процес утворення соляних відкладень у теплообміннику). Якщо вода жорстка – застосовуйте пом'якшувачі, які перешкоджають утворенню накипу та корозії. При постійній експлуатації необхідне комплексне обслуговування: очищення запальника, теплообмінника та загальне чищення. Не забувайте іноді (пару раз на рік) провертати крани на трубах, щоб вони не залипали.

 Щоб купити газову колонку прямо зараз, вам достатньо оформити заявку на нашому сайті або за телефоном: (097) 68-54-120.

Доставка в Ужгород

Інтернет магазин "Бульба" пропонує лише якісні перевірені товари відомих торгових марок з гарантією та обслуговуванням у будь-якому місті України.  Доставка у найкоротші терміни. Як правило 1 день.

Інтернет-магазин "Бульба" бажає Вам приємних покупок.

Вгору