Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 9:00–13:00

0
Мій кошик

Крапельний полив

Важливість крапельного поливу.
Краплинний полив як економічний, а й дуже важливий розвитку рослин. У потрібний час в потрібне місце доставляється необхідна волога.

Краплинний полив потрібен для економії вашого часу, сил та грошей. Адже для багатьох дачників проблема доставити воду на ділянку. Для таких цілей існує система автоматичного поливу. Ці три основні переваги і зробили популярними систему крапельного поливу в Україні.

Крапельна стрічка є трубкою з поліетилену з прорізами через кожні 10, 15, 20, 30 сантиметрів. Витрата води з кожної краплі 1,8 л/година, яка надходить до коріння, практично в повному обсязі. При звичайному поливанні вода не завжди сягає коренів внаслідок швидкого засихання та покриттям землі скоринкою.

Асортимент товарів у категорії "Крапельний полив"
У нашому інтернет магазині ми пропонуємо повний асортимент стрічок крапельного поливу з різною відстанню отворів та туманоутворення, всі необхідні аксесуари для правильного збирання системи крапельного поливу: краніки, перехідники, фільтри, крапельниці. Асортимент інтернет магазину "Бульба" також включає супутні товари: лічильники води, ємності пластикові та тканинні та багато іншого. Ласкаво просимо до сторінки магазину. Будемо раді якісно обслужити Вас.

Вгору