Водонагрівач ємнісний та проточний вигідно купити по інтернету.

Ситуація у Кривому Розі щодо гарячого водопостачання своєрідна чи загальноукраїнська. Не знаємо, як в інших містах, але в Кривому Розі на гарячу воду в багатоповерхових будинках влітку розраховувати не доводиться. Раніше було загальноприйняте поняття плановий ремонт системи гарячого водопостачання, який тривав офіційно один місяць, плавно перетікаючи в два, а то й більше. У результаті, щоб жити в комфорті в кожній квартирі з'явився ємнісний водонагрівач, в народі бойлер, ємністю 50 л, 80 л, 100 л. Рідше купують проточні водонагрівачі через підвищені вимоги до потужності приладу. Проточний електричний водонагрівач здатний видати 7 літрів за хвилину гарячої води має потужність 12 кВт. Для такого приладу необхідно провести спеціальну електропроводку від щитового під'їзду. Тільки квартири з електроопаленням мають технічну можливість підключати такі водонагрівачі. В інтернет магазині "Бульба" можна купити проточні електроводонагрівачі Vaillant із заводською гарантією.

Що стосується ємнісного електричного бойлера, то, як правило, він розміщується в туалеті, рідше у ванній кімнаті, ще рідше на наших малогабаритних кухнях. Чи не беремо до уваги приватні будинки, де для розміщення електроводонагрівача може бути відведене певне місце. Але є певна умова, яка диктується умовою експлуатації нашого бойлера. Водонагрівач бажано повинен знаходитися якомога ближче до джерела або джерел водоспоживання для того, щоб менше чекати гарячої води з крана при його відкритті. У разі розташування водонагрівача далеко, Ви при відкритті крана зливатимете холодну воду поки не дійде нагрітої бойлером гаряча вода. В асортименті інтернет магазину «Бульба» є малогабаритні ємнісні водонегрівачі на 5 літрів, 10 літрів, 15 літрів, 30 літрів таких виробників, як Termex (Росія), Ariston (Італія), NovaTec (Україна), Termor які кріпляться на стіну або кріплення . Передбачена можливість встановлення під миттям та над миттям. Для цього передбачені водонагрівачі з верхнім та нижнім підключенням. Даний водонагрівач дуже зручний, може бути захований від сторонніх очей, не порушує інтер'єру Вашої улюбленої кухні та дозволить будь-якої миті мати гарячу воду для миття посуду.

             Як виявилося для багатьох покупців Кривого Рогу, форма їхнього майбутнього ємнісного бойлера не остання справа. Основний вид бака це круглої циліндричної форми діаметром близько 450 мм. Залежно від літражу відрізняється за висотою. У стандартній лінійці Termor Termex є вузькі бойлери циліндричної форми водонагрівачі в діаметрі до 400 мм. Вони більш витягнуті, щоб компенсувати літраж у баку водонагрівача. Ми часто продаємо вертикальні плоскі бойлери фірми Termex. Є водонагрівачі з баком плескатим (плоським) Termor, Termex виготовлений з нержавіючої сталі та сталі з покриттям емаллю. Гарантія на такі баки – 7 років.

             Стандартна потужність бойлера 1,5 кВт, але для особливого випадку запропонуємо водонагрівачі з кількома електричними тінами для прискореного нагрівання або нагрівання баків великої ємності – 200 літрів та 300 літрів. Для водонагрівача потужністю 1,5 кВт не потрібно проводити нову електропроводку. Таке навантаження витримає стандартне проведення без проблем.

             Корисні відмінності водонагрівача – винос керування температурою на бак для зручності постійного регулювання, збільшений магнієвий анод для більшого проміжку між обслуговуванням, срібний або позолочений тен для знезараження води та відсутності відкладень на нагрівальному елементі, «сухий тен» для підвищеної безпеки відображення інформації, захист від ураження струмом і навіть пульт дистанційного керування та голосове нагадування – всі корисні та зручні. Доведеться трохи доплатити зверху за кожну опцію, але іноді це виправдано з лишком.

Купити бойлер у Кривому Розі дуже просто. Склади інтернет магазину «Бульба» знаходяться у Кривому Розі та великий асортимент водонагрівачів знаходиться на складах. Тому свій водонагрівач Ви можете отримати в день замовлення або наступного дня зі складу або замовити доставку, яка може бути здійснена безкоштовно (залежить від суми замовлення) або за невеликі гроші. Деякі рідкі водонагрівачі ми не тримаємо на складі, а після Вашої заявки організуємо доставку з регіональних або центральних складів. В цьому випадку Вам доставимо водонагрівач протягом декількох днів. У будь-якому випадку Ви отримуєте правильно оформлений продаж водонагрівача з дотриманням прав споживача. Гарантія та офіційне сервісне обслуговування.

  Ми можемо порадити Вам кваліфікованих монтажників для встановлення та під'єднання бойлера в Кривому Розі. Ми близько 10 років працюємо на ринку Кривого Рогу у роздрібній торгівлі сантехтоварів та можемо кваліфіковано підібрати водогрійне обладнання та обслужити Вас на найвищому рівні.

Отримуйте вигоду з нашого досвіду.