Вибір та монтаж побутового рекуператора повітря

Поєднана система вентиляції повітря з рекуперацією тепла – це чудовий спосіб збереження тепла, і водночас постійна наявність чистого та свіжого повітря у вашому приміщенні! Система проточної вентиляції рекуператор повітря - це сучасний пристрій, мета розробки, які включають застояне повітря, підвищена вологість, конденсат, пліснява і грибки. А також поліпшення умов проживання і праці для людей, які там знаходяться. Давно перевірено, що левова частка загальних тепловтрат припадає на вентиляцію. При заміні дерев'яних вікон на металопластикові, проблема тепловтрат вирішується, але відразу виникає інший рівень вентильованого повітря неприпустимо знижується, що негайно відбивається на здоров'ї та самопочутті людини. Наслідки поганої вентиляції позначаться і на стані житла (цвіль, грибок, конденсат).
Успішно вирішити проблеми допоможе використання побутового рекуператора повітря.

Пристрій та монтаж

Рекуператор є невеликим циліндром довжиною близько півметра і діаметром 150 мм (при необхідності довжину можна регулювати). Усередині циліндра знаходиться мідний теплообмінник, який здійснює теплопередачу та одночасно знезаражує повітря. Завдяки природним антисептичним властивостям міді, в середовищі, що утворюється всередині пристрою, не можуть вижити віруси і бактерії.

Монтаж побутового рекуператора дуже швидкий і простий. У стіні пробивається наскрізний отвір, який встановлюється робочий модуль рекуператора. Модель зміцнюється за допомогою монтажної піни або іншого утеплювача. Після встановлення в межах видимості залишаються дві вентиляційні решітки - на внутрішній поверхні стіни та на зовнішній. Якщо місце проживання знаходиться в місцевості з низькими зимовими температурами, трубу рекуператора слід обробити теплоізоляційним матеріалом, інакше можлива поява конденсату і промерзання повітропровідних потоків. Кріплення всіх деталей рекуператора можливе на профіль для гіпсокартону або на дюбелі для бетону, використання панелей з гіпсокартону, тому встановлення рекуператора повітря не складає ні великих грошових витрат, ні праці.