Придбання генератора з оптимальною потужністю

Якщо ви вже визначили потребу в електроенергії, можна перейти до підбору генераторів. Не забувайте звертати увагу на пускову та робочу потужність моделі. Останній показник означає потужність, яку пристрій може підтримувати деякий час. Мається на увазі пара годин, а не більш тривалий часовий відрізок. Якщо Вам потрібний пристрій для тривалого енергопостачання, дивіться у бік генераторів стаціонарного типу. Після цього необхідно перевірити інформацію про максимальний режим роботи пристрою. Це максимальний рівень потужності (вимірюється у Ваттах), на якому зможе пропрацювати пристрій деякий час. Йдеться про відрізок від кількох секунд до кількох хвилин. Проведіть порівняльний аналіз пристроїв, беручи до уваги потреби в потужності, яка була розрахована Вами завчасно, щоб вибрати оптимальний генератор. На даному етапі Ви можете купити пристрій, будучи впевненими в тому, що він відмінно справлятиметься з поставленими завданнями при максимальному рівні потужності, який Вам необхідний, враховуючи кількість техніки, яка буде підключена до нього як при пуску, так і при класичному режимі роботи.

Пристрої інверторного типу

Цей вид пристроїв набув великої популярності завдяки тому, що може змінювати рівень продуктивності з урахуванням того, скільки електрики необхідно зробити в конкретний момент. Наприклад, якщо Ви відключите підключену побутову техніку, рівень енергоспоживання зменшиться, так само як і пристрій самостійно зменшити кількість енергії, що виробляється. Ставши власником такого генератора, Ви залежно від його виду зможете отримувати чисту електроенергію без стрибків напруги. Ви без проблем зможете підключати до нього навіть таку чутливу техніку, як персональний комп'ютер. Далі детальніше зупинимося на видах інверторних генераторів.

Принцип роботи інверторних генераторів

Насамперед, трішки теорії. Є чотири види інверторних генераторів: прямокутних імпульсів, модернізований генератор прямокутних імпульсів, пристрій із синусоїдальним виходом напруги, генератор із псевдосинусоїдальним виходом напруги.

Перший варіант вважається найбюджетнішим і практично його можна застосовувати лише експлуатації електричного інструмента. Не факт, що у Вас вдасться придбати цей пристрій, так як він не особливо популярний на сьогоднішній день і знайти його теж завдання не з легких. Його модернізований варіант може забезпечувати електроенергією такий побутовий пристрій, як холодильник. Цей варіант не менш ефективний, ніж останні два пристрої в нашому списку, але відрізняється нижчою вартістю. Використовуючи модернізований генератор, частина техніки, яка до нього підключена, може функціонувати не так, як повинна. Це з змінами рівня напруги.

Якщо Вам потрібен ефективний пристрій, який забезпечував би постійну продуктивність і створював постійну напругу, для підключення дорогої побутової техніки, то погляньте на пристрій із синусоїдальною вихідною напругою. Така техніка створює струм такої ж сталості та якості, який зазвичай надходить у розетки. Сам собою термін «синусоїдальний» належить до форми хвилі. Одна така хвиля відповідає звичайному циклу струму або 60 періодам за 1 секунду. Даний тип генератора може зводити до мінімального рівня спотворення хвиль синусоїдального типу, завдяки чому виходить чиста електроенергія. Наявність відмінностей між формами чи деформація електричних хвиль може стати основним чинником виникнення проблем у функціонуванні устаткування. Наприклад, якщо Ви захочете підключити до джерела живлення музичні колонки, не використовуючи такий генератор, то швидше за все хвилі, що перебувають у спотвореному вигляді, можуть викликати звукові перешкоди. Саме з цієї причини генератор цього типу коштує дорожче, ніж звичайний інверторний пристрій.

Основні переваги генератора

Володіння подібною технікою може надати Вам дві основні переваги. Перше, це можливість убезпечити будинок від перебоїв в енергопостачанні, а друге це те, що якщо Ви володієте портативним генератором, можете скористатися ним для забезпечення електроенергією у віддаленому місці. Перебої в електромережі є великою проблемою. Як правило, вони виникають через погану погоду. У трансформатор може потрапити блискавка, що виведе його з ладу. Це в свою чергу змусить Вас неабияк попітніти, щоб знайти проблему та усунути її. Саме з цієї причини люди забезпечують себе додатковим джерелом живлення, набуваючи генератора. Подумайте, наскільки дорого буде купити новий холодильник або морозилку. У той момент, коли подача електрики буде припинена Ваші продукти харчування, які зберігаються в холодильнику, можуть зіпсуватися, і навряд чи Ви будете вживати їх у їжу. Якщо Ви володієте генератором, то не все так погано, тому що є можливість вберегти себе від подібних моментів та заощадити чимало коштів.

Переваги портативного генератора

Портативний пристрій може надати низку додаткових переваг. Насамперед, Ви зможете використовувати його далеко від дому. Мати такий пристрій на природі одне задоволення, тому що у вас під рукою завжди буде джерело живлення для приготування їжі, освітлення та іншого. Також можна буде скористатися електроінструментом. Ну і на завершення варто сказати, що ціна на портативний пристрій не дуже велика, якщо порівнювати із ціною постійного генератора.

Чим такий хороший стаціонарний генератор

Такий пристрій – чудовий помічник у питаннях резервного постачання електроенергії. Його перевага полягає в тому, що вона сама відключається при збоях електрики і вимикається, коли постачання електроенергією відновлюється. Якщо порівнювати його з портативним генератором, стаціонарний вимагає відносно менших експлуатаційних витрат. Крім іншого, він працює на бензині та солярці, які можна зберігати протягом тривалого відрізку часу. Це ще один плюс такого пристрою.

На що дивитись, вибираючи генератор?

Корисність такого пристрою, як генератор, розуміє все більше людей. Вирішення проблем з енергопостачанням, використання як джерела живлення поза домом – це одні з основних переваг, які можна відчути, купивши такий пристрій. Сучасні технології розвиваються, завдяки чому навіть компактний портативний генератор може забезпечити потрібну кількість електроенергії для функціонування низки техніки. І такий комфорт можна купити недорого. Вибираючи портативний пристрій необхідно звертати увагу на деякі критерії для того, щоб підібрати техніку, яка максимально максимально відповідатиме всім споживчим запитам. Нижче буде перераховано основні моменти, на які варто звернути увагу.

Силовий агрегат портативних генераторів старого покоління запускається за допомогою ривка ременя, як у газонокосарках. Це може завдати деяких незручностей. Якщо двигун не довго не заводиться, подібний запуск може стати стомлюючим. Саме тому ми радимо придбати техніку з електричним стартером. Це дозволить заощадити час та сили, забезпечивши безпроблемний та швидкий запуск завжди, коли це буде потрібно.

Настійно радимо Вам глянути на інверторний генератор. Інвертор дозволяє зменшувати продуктивність, якщо пристрої не споживають усієї вихідної потужності. Що нам це дасть? Завдяки цьому досягається зменшення витрат на пальне, знижується шумність, а також знижується потреба у технічному обслуговуванні та збільшується термін експлуатації силового агрегату.

Хороший варіант – покупка пристрою з безщітковим альтернатором. Не будемо зупинятись на цьому моменті надто докладно. Просто доведемо до Вашого відома, що щітки – це частини, що рухаються. Рано чи пізно вони зношуються та потребують заміни. З цієї причини, якщо Ви можете придбати портативний генератор без щіток, не проґавте цю можливість.

Також, доцільно купувати техніку з можливістю автоматичного відключення у разі падіння рівня олії нижче за критичний рівень. У цих пристроях використовується олія і якщо її не заливати, то силовий агрегат може зупинитися. Що це може означати? Гарного точно нічого. Швидше за все, двигун доведеться змінювати. Як правило, таку техніку, як генератор використовують не дуже часто і забути про доливання масла нескладно, тим більше що генеруючі пристрої використовуються в таких випадках, як раптове відключення електрики. У такі моменти олія та її рівень – це останнє, про що думає власник. Саме тому можливість автовідключення дуже корисна.

Непогано, якщо пристрій має можливість генерувати електрику з рівнем напруги як 12, так і 240 Вольт. Більшість невеликих силових агрегатів функціонує при напрузі 120 Вольт.

Простий та важливий параметр – місткий бак для пального. Спочатку це може здатися чимось не особливо важливим, але якщо Ви хочете, щоб пристрій працював довго і його не потрібно постійно перевіряти, враховуйте цю особливість. У такому разі, чим більша ємність бака, тим краще.

Віддавайте перевагу техніці із силовим агрегатом від відомого бренду та з тривалою гарантією. Гарантійний термін - найкраща відповідь на той випадок, якщо щось вийде з ладу.

У цьому розділі ми докладно вивчили низку особливостей, які необхідно враховувати перед покупкою портативного генератора. Прислухавшись до наших рекомендацій, Ви можете купити справді корисну та функціональну техніку.