На прикладі рекуператора прана 150 розберемося, що таке рекуператор та які завдання він виконує?

Рекуператор – це припливно-витяжна, протиточна система вентиляції. Його головна функція забезпечити правильний повітрообмін із зовнішнім середовищем, зберігаючи температуру та внутрішній мікроклімат у приміщенні.

Висока якість прана рекуператорів підтверджує Українські та Європейські сертифікати якості. На сьогоднішній день Компанія випускає четверте покоління рекуператорів.

Модель прана 150 підходить для житлових приміщень до 60 кв. Це оптимальне рішення для квартир приватних будинків офісів та дитячих садків. В комплект входить рекуператор, паспорт виробу та пульт керування.

Подібні показники повітрообміну ККД та потужності має модель prana 200G. Рекуператори відрізняються діаметром 150 та 200 мм та мінімальною довжиною корпусу. Модель Прана 150 має мінімальну настановну довжину 475 мм, а у моделей прана 200g довжина від 440 мм.

  Корпус рекуператора виконаний із харчового ABS пластику. Стандартний колір видимої частини є білим, але є можливість замовлення кольорових задніх і передніх панелей. Рекуператор підходить під будь-який інтер'єр.

Управління рекуператором здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування або програми для смартфона, які ви можете безкоштовно скачати з інтернету. Розробники створили простий інтерфейс керування рекуператором, доступною навіть дитині. Ви можете переключити швидкість, змінити яскравість індикації, включити додаткові функції або перевести рекуператор у режим сну або пасивний режим. Вибраний режим постійно відображається на панелі індикації. Чим більша цифра, тим інтенсивніше повітря проходить через рекуператор.

В основі конструкції рекуператора лежить мідний теплообмінник, через які відбувається приплив свіжого та виведення відпрацьованого повітря. Цінність такої установки в тому, що припливні та витяжні повітряні потоки йдуть одночасно різними каналами не змішуючись. Це є енергоефективне рішення вентиляції. Вам більше не доведеться відчиняти вікна, щоб пустити свіже повітря з вулиці. По змішаних каналах теплообмінника припливне повітря одержує тепло відпрацьованого повітря, зберігаючи комфортну температуру в приміщенні. Взимку така установка зніме навантаження системи опалення, а влітку кондиціювання. Рекуператор на основі мідного теплообмінника – це інноваційне рішення компанії Прана. Матеріал теплообмінника – мідь вибрав не випадково.

По-перше, він має максимальну тепловіддачу стеді всіх промислових металів і пластиків, що дозволяє збільшити ККД установки (до 91%).

По-друге, він природно знезаражує повітря, що надходить з вулицею. Для запилених регіонів у корпусі рекуператора передбачено посадкове місце під фільтр.

На відміну від реверсивних провітрювачів, система вентиляції Прана поєднує приплив свіжого повітря з вулиці та витяжку відпрацьованого витяжного повітря в одній установці. Кількість припливного повітря (приплив – 115 м3/год.; витяжка – 105 м3/год.) завжди перевищує показник витяжки. Це допомагає уникнути появи зворотного зв'язку тяги та компенсує роботу з існуючих витяжних приладів. Одна з важливих переваг встановлення даного рекуператора, це простий та швидкий монтаж без порушення ремонтів. У стіні шляхом алмазного свердління робиться отвір куди поміщається робочий модуль.

Яка б не була температура за вікном, рекуператор прана 150 зберігає до 91% тепла всередині приміщення, точка нічний режим роботи рекуператора прана 150 забезпечує достатній повітрообмін для 2 дорослих людей в одному приміщенні. Це майже беззвучний режим роботи рекуператора. Рекуператор працює у кілька разів тихіше за сучасні ноутбуки. Рекуператор прана - це відмінна інвестиція здоров'я просто в управлінні і не вимагає додаткових витрат.

Рекуператор внесено до списку енергозберігаючого обладнання, на яке розповсюджується дія державних програм щодо стимулювання енергозбереження із компенсацією вартості до 35%.