Бажання заощадити гроші змушує власника житла купити і встановити лічильник води. У даній статті ми розповімо про способи, що дозволяють знизити споживання води.

У місці установки лічильника води встановіть регулятор перепаду тиску води. Це обладнання дозволить підтримувати оптимальний тиск води у вашій системі водопроводу. У разі підвищення води в центральному водопроводі тиск у вашій будинкової системи буде підтримуватися на заданому вами рівні.

 Якщо ви миєте посуд руками, наша порада такий -закройте раковину і наберіть в неї води, додайте в неї миючого засобу, замочуйте брудний посуд в цій ємності. Вимийте посуд і обполосніть чистою проточною, теплою водою.

Якщо ви миєте посуд в посудомийній машині, намагайтеся повністю завантажувати її посудом або користуйтеся режимом половинного завантаження. Овочі і фрукти можна мити таким же способом, набравши майже половину раковини води.

Встановіть на змішувач в кухні і в ванній водний аератор, який знизить проток, додаючи в струмінь води повітря, так, що споживач не помітить різниці.

Купіть душову лійку з декількома режимами витрати води. Замініть арматуру зливного бачка на арматуру з двома режимами зливу.

Привчіть себе закривати воду вчасно чищення зубів і гоління, намагайтеся проводити в душі 5-6 хвилин не більше.

 Ці поради дозволять вам оптимально використовувати лічильники обліку води.