1. Кабіна

Є лише два варіанти при виборі типу душової кабіни. Перший варіант-це кабіна відкрита. Другий варіант-це закрита кабіна. Відкрита кабіна прилаштовується у ванній кімнаті до стін. Закрита кабіна це бокс зі стінами та стелею, інакше можна назвати «Гідробокс». Порівнявши ціни між Гідробоксом і відкритою кабіною, то закрита кабіна дорожча, оскільки виробники застосували до таких кабін всілякі додаткові функції на вибір. До таких функцій відноситься музика, гідромасаж, підсвічування, тропічний душ.

2. Піддон

Піддон душової кабіни може бути у формі квадратним, прямокутним і зі скошеними сторонами (кутовий). Матеріалом для виробництва піддону може бути сталь, чавун, акрил, натуральний або штучний камінь. Піддон із чавуну або сталі прогрівається швидше ніж акриловий піддон. Чавун використовують дуже рідко, оскільки він дуже важкий і займає багато місця. Піддон із штучного каменю прослужить дуже довго. Шикарний варіант це піддон із натурального каменю. Вибираючи піддон, пам'ятайте, використання важкого матеріалу забезпечує тишу під час купання, особливо під великим тиском води. Зверніть увагу також на висоту самого піддону. Висота може бути мінімальною і досягати висоти середньої ванної. Піддон з мінімальною висотою не практичний, оскільки такий піддон може не встигати утримувати воду під час купання.

3.Двері

Двері можуть бути розсувними та розстібними. Розсувні двері найчастіше використовують для кабін, які виготовляють для маленьких ванних кімнат. Орні двері використовують для великих ванних кімнат. Розстібні двері на відміну від розсувних дверей більш практичні, тому що при експлуатації вони рідше ламаються. Двері та стіни в кабіні пластикові або скляні. Використання пластику не практичне, згодом на ньому видно подряпини, вм'ятини, а колір вимивається і каламутніє, на відміну від скла, яка не втрачає свій зовнішній вигляд при щоденному користуванні.