Сучасні електричні конвектори абсолютно обґрунтовано та заслужено мають велику популярність у всьому світі, адже дані пристрої характеризуються масою переваг, а саме:

1. Моментальним обігрівом приміщення – тобто. такий опалювальний прилад потрібно просто купити, повісити на стіну/поставити на підлогу, підключити до електромережі та все, що можна грітися.

  2. Невисокою вартістю, адже порівняно із середньою ціною на котли та радіатори, електричні конвектори коштують набагато дешевше – сьогодні їхня ціна становить від 100 до 150 доларів.

  3. Відсутністю платежів за технічне обслуговування та монтаж даного пристрою — встановлення електроконвектора під силу абсолютно будь-якій людині, а обслуговування такого плану не потребує, адже він оснащений надійною автоматикою.

  4. Тривалим безперервним терміном служби – період експлуатації сучасних електричних конвекторів становить щонайменше 20, а максимум 25 років.

  5. Пристрій такого плану не спалює в опалювальному приміщенні кисень.

  6. Такі опалювальні прилади характеризуються абсолютною безшумністю роботи, адже в конвекторах відсутні частини, що рухаються, відповідно, пристрій працює абсолютно беззвучно.

  7. Точною підтримкою температури в тому приміщенні, де пристрій встановлено.

  8. Максимальний ККД, який становить 95%.

 

Якщо розбиратися в мінусах сучасних електричних конвекторів, слід зазначити, що основний недолік використання такого роду пристроїв - це фінансові витрати за електроенергію, що виникають в результаті використання таких опалювальних. При цьому кількість електроенергії, що споживається конвектором, безпосередньо залежить від об'єму втрат тепла в приміщенні, що обігрівається пристроєм - щілин у дверях, того або іншого типу склопакетів на вікнах, площі самих вікон, розмірів і якості утеплення поверхні стін, стелі і підлоги в опалювальному приміщенні.

  Якщо проводити порівняння з іншими сучасними опалювальними пристроями, які використовують у процесі своєї роботи променевий та конвективний спосіб нагрівання повітря, електроконвектори не сушать повітря в приміщенні, що опалюється. Ця якість є досить важливим фактором для здоров'я всіх людей, які знаходяться в зоні обігріву електричного конвектора.

 

Встановлення додаткових елементів

 

Ще одна хороша особливість електричних конвекторів - це можливість встановити на дані пристрої різні додаткові елементи, які значно спрощують їхню експлуатацію, а, головне, допомагають взагалі виключити виникнення аварійних ситуацій. На будь-якій частині корпусу подібних пристроїв можна встановити такі додатки, як:

- термостат, оснащений механічним приводом, який надає можливість встановлювати температуру відключення конвектора з точністю в 1 градус, або термостат з електричним приводом, що дозволяє зробити це з точністю 0,1 градус;

- якщо встановити індикатор живлення, то опалювальний прилад буде повідомляти про його підключення до електромережі;

- такий додатковий функціональний елемент, як таймер вимкнення, здатний відключати електричний конвектор через певний період часу, який попередньо встановлюється користувачем;

- зволожувач повітря надає можливість не тільки нагрівати повітря в приміщенні за допомогою електроконвектора, але одночасно, в процесі цього, ще й зволожувати його;

- такий додатковий пристрій, як дистанційне управління дозволить встановлювати режими, а також здійснювати управління електричним конвектором без необхідності наближення до опалювального приладу.