Для забезпечення водою будинків, дач встановлюють пластикові ємності.
Пластикові ємності служать розміщувати чистої води чи розміщення септиков.
Можливе застосування ємностей на поверхні або змонтувати їх під землею.
Закопати можна будь-яку ємність, тільки потрібно виконати деякі рекомендації.

Як закопати ємність із посиленими стінками?
Монтаж ємності, призначеної для підземного монтажу, виконується безпосередньо у викопаний колодязь, приямок з наступним засипанням. У викопаній ямі необхідно підготувати плоску поверхню та засипати її шаром піску близько 50 мм. для забезпечення рівномірного навантаження на поліетиленову ємність. Після цього встановити ємність та заповнити її на 4/5 водою. Взяти пісок і рівномірно, поступово обсипати, легко трамбуючи, сумішшю піску і цементу в пропорції 10/1. Після обсипання вирішити з доступом в горловину ємності, не навантажуючи саму ємність зовнішніми конструкціями, якщо горловина нижча за поверхню землі.

Як закопати ємність із тонкими стінками?
Для розміщення під землею ємності не посиленої, потрібно підземне сховище ємності - колодязь, приміщення типу льоху і т. п. Стінки цього сховища можна зробити з цегли, бетону і т. д. Місткість не повинна стосуватися стін. Установка ємності також на пісок. Продумати доступ до горловини, отвору для заливки без навантаження на саму ємність. Бажано виконати в дно колодязя, приміщення для ємності додатковий приямок з цегли, бетону розміром близько 30*30*30 см. для опускання насоса. З цього приямка вивести трубу діаметром близько 200 мм. для можливого викачування води, що пролилася.

Правильно підібрати пластикову ємність Вам допоможуть спеціалісти нашого магазину. Ціна на пластикову ємність у нашому інтернет магазині в гривнях буде мінімальна, а знижка для Вас максимальна. Ласкаво просимо, дзвоніть.